انجام مقاله و پایان نامه علوم سیاسی

انجام پایان نامه علوم سیاسی توسط فارغ التحصیلان ارشد و دکتری دانشگاه های برتر کشور

آنچه مردم به نام سیاست و مسائل سیاسی می شناسند با سیاست به مفهومی که در رشته علوم سیاسی مطرح است، تفاوت بسیار دارد و دانشجویان موفق این رشته نیز نه یک سیاستمدار بلکه یک سیاست شناس خواهند شد. به منظور اتمام مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم سیاسی انجام پایان نامه علوم سیاسی الزامی است.

در واقع علوم سیاسی به بررسی اندیشه ها و نظریه های سیاسی و کارکرد آنها در عرصه جامعه می پردازد و به عبارت دیگر رشته علوم سیاسی یعنی ارائه یکسری نظریه ها و یا یکسری ابزارها و راهکارهایی که بر اساس آنها هر جامعه شرایط و مشکلات حال را بررسی کرده و از پیش پا برمی دارد و برای حرکتها و اقدامات بعدی یعنی ترسیم فضا برای مسیر آینده برنامه ریزی می کند و همچنین از تجارب و دستاوردهای بشر که در طول تاریخ در عرصه اجتماع به دست آورده است، بهره می برد.(سایت تبیان)

رشته علوم سياسي و روابط بين الملل داراي گرايش هاي زير است:

علوم سياسي

روابط بين‌الملل

مطالعات منطقه‌اي

انديشه سياسي در اسلام

ديپلماسي و سازمان‌هاي بين‌المللي

که در همه‌ي اين گرايش‌ها دانشجويان دروس مشترکي از قبيل: مباني علم سياسي، جامعه شناسي سياسي، اصول روابط بين الملل و سياست خارجه، جهان سوم و مسائل آن، تاريخ روابط بين الملل و… را مي‌خوانند.

در دانشگاه‌هاي سراسري همه‌ي اين گرايش‌ها وجود دارد اما در دانشگاه آزاد فقط گرايش‌هاي علوم سياسي و روابط بين الملل و مطالعات منطقه‌اي تدريس مي‌شود.

دپارتمان علوم سیاسی موسسه شریف یار متشکل از فارغ التحصیلان ارشد و دکتری این رشته در تمامی گرایش های فوق آمادگی خود را جهت کمک به دانشجویان این رشته جهت کارهای پژوهشی و تحقیقاتی را اعلام می دارد. امید است خدمات موسسه شریف یار بتواند رضایت پژوهشگران این رشته را فراهم آورد.

انجام مقاله و پایان نامه علوم سیاسی
فهرست موضوعات پایان نامه کارشناسی ارشد رشته علوم سیاسی
فهرست موضوعات پایان نامه کارشناسی ارشد رشته روابط بين‌الملل
فهرست موضوعات پایان نامه کارشناسی ارشد رشته علوم سیاسی گرایش مطالعات منطقه‌اي
فهرست موضوعات پایان نامه کارشناسی ارشد رشته علوم سیاسی گرایش انديشه سياسي در اسلام